
Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Een auto privé leasen voor een vast bedrag per maand. Autobedrijf Pels maakt het mogelijk en slaat daarmee een nieuwe weg in. Als partner van James Autoservice bieden wij vanaf heden private leasecontracten aan de particuliere markt.
James Autoservice is een samenwerking gestart met Leaseplan Nederland. Particuliere klanten krijgen de mogelijkheden om via James Autoservice een auto te leasen. De leaseklant gaat hiermee een overeenkomst aan met Leaseplan Nederland. Zowel de levering als het onderhoud en reparatie van de leaseauto worden verzorgd door Autobedrijf Pels.
Met private lease huurt een particulier een auto voor privé tegen een vast bedrag per maand. Alle kosten zijn hierbij inbegrepen, exclusief de brandstofkosten. Denk hierbij aan kosten zoals onderhoud en reparatie, verzekering, belasting en pechhulp.
Interesse in het leasen van een privéauto? Neem contact op voor de mogelijkheden.
Maandag t/m vrijdag 08:00 - 17:30 uur
Zaterdag 09:00 - 16:00 uur
Maandag t/m vrijdag 08:00 - 17:30 uur
Zaterdag gesloten.
Alle dagen 24 uur per dag open
Copyright © Autobedrijf Pels | Website: Pencilblocks | Webdesign: Pencilpoint - creatief in vorm & inhoud